You are currently viewing نکاتی در مورد پرداخت با ارز دیجیتال در نیک وی پی ان

نکاتی در مورد پرداخت با ارز دیجیتال در نیک وی پی ان

1. لطفا فقط مقداردقیق سکه را به آدرس ارائه شده (بدون احتساب کارمزد) از طریق صرافی و یا کیف پول دیجیتال خود ارسال نمایید.

2. در هنگام ارسال به نوع شبکه ارز دیجیتال دقت کنید. توجه داشته باشید که ارسال به آدرس اشتباه و یا شبکه اشتباه منجر به از دست رفتن ارز مورد نظر شده و به هیچ عنوان قابل بازگردانی نیست.

3. تمامی مراحل پرداخت به صورت خودکار انجام خواهد شد و نیاز به انجام هیچ کاری نیست. پس از ارسال ارز مورد نظر، تنها منتظر بمانید و در صورت تایید تراکنش، اکانت مربوطه به شما ارائه خواهد شد.

4. توجه کنید مدت زمان انتظار برای تایید تراکنش برای ارزهای مختلف با توجه به شلوغی شبکه و ماهیت آن متغیر است. عمدتا تایید تراکنش ها برای اکثر ارزها حداکثر ظرف مدت 20 دقیقه انجام خواهد شد. تراکنش برخی ارزها همچون ترون به سرعت انجام می شود و برخی دیگر همچون لایت کوین کمی طول می کشد. با این حال، این زمان ممکن است بیشتر شود. بدین منظور، در صفحه پرداخت حداکثر 3 ساعت برای تایید تراکنش در نظر گرفته شده است.

5. در صورتی که در هنگام انتظار تایید پرداخت در این صفحه خطایی رخ داد، می توانید با فشردن دکمه F5 و یا refresh صفحه را بازیابی کنید و دوباره منتظر تایید تراکنش باشید. لطفا از مراجعه به صفحات دیگر و یا زدن دکمه back جدا خودداری نمایید.

6. توجه داشته باشید که ارزهای ارائه شده در سایت، با توجه به قیمت پایین محصولات و کارمزد ارز مربوطه انتخاب شده است. با توجه به حداقل قیمت 3 دلاری محصول، ارائه ارزهایی همچون بیتکوین با توجه به کارمزد حدود 7 دلاری توجیه پذیر نیست. تلاش ما بر این است در آینده ارزهای بیشتری با کمترین کارمزد ارائه شود.

7. اگر قصد ارسال ارز دیجیتال با گوشی همراه خود را دارید، می توانید جهت کپی آدرس ارز مورد نظر، تصویر کد QR ارائه شده را اسکن نمایید.

8. به شما اطمینان داده می شود در صورت پرداخت ارز مورد نظر، اکانت مربوطه حتما به شما ارائه داده خواهد شد. در صورت بروز هر گونه مشکل در پرداخت و اطمینان از ارسال ارز مورد نظر، در قسمت “تماس با ما”، با ارائه آدرس ایمیل خود، ارز پرداختی، سرویس مورد نظر، شماره پیگیری تراکنش و زمان آن، پس از تایید، اکانت مربوطه برای شما ایجاد و مشخصات آن برای شما ارسال خواهد شد.

9. پس از پرداخت و نمایش اکانت مورد نظر، نسخه ای از اطلاعات اکانت مربوطه به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد. بنابراین آدرس ایمیل خود را به درستی وارد کنید. در صورت عدم دریافت ایمیل، قسمت هرزنامه ایمیل خود را چک نمایید.

10. در صورت بروز هر گونه مشکل و خطا می توانید در قسمت “تماس با ما” (لینک در منوی بالا) نظرات و مشکلات خود را عنوان نمایید. پیام شما در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید